دانلود پیک مهر95

جهت دانلود پیک مهر ماه 95 بر روی فایل ضمیمه کلیک کنید

فایل های ضمیمه :

ثبت نام داش آموزان جدید(پایه هفتم)

ضمن تبریک قبولی شما در دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان دوره اول به اطلاع می رساند برای ثبت نام روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 تا 12 ظهر ، پدر و مادر به همراه دانش آموز در محل آموزشگاه حضور به هم رسانند.

اسامی دانش آموزان راه یافته به مرحله سوم مسابقه علمی

اسامی دانش آموزان راه یافته به مرحله سوم مسابقه علمی

پایه هفتم

مبینا رضایی-نگار روح الهی-کیانا تیموری-غزال حاجی حیدری-غزال حاجی حیدری-مبینا حیدری-مهسا غفوری-لناز سلمانی-گیتی کوهی

پایه هشتم

فاطمه رضوانی- فاطمه معظمی-محدثه نصیری-پریناز چینی فروشان- نگار مظاهری-هانیه حسینی- مریم عادلی-حدیثه قاسمی-سیده فاطمه نوربخش

پایه نهم

الهان پریشانی-فریبا تقی پور-فاطمه حفیظی-مریم حفیظی-الهام شفیعی-فاطمه رستمی-مهسا امینی-زهرا قربانی-نگین گلکار-نسرین اشرفی-ندا رحمتی-سحر شیروی-مبینا صالح

 

به دانش آموزان راه یافته به مرحله سوم مسابقه علمی صمیمانه تبریک می گوییم.

زمان برگزاری آزمون های سال 95

 

زمان برگزاری آزمون های سال 95

آزمون مسابقه علمی مرحله سوم 9 اردیبهشت

آزمون ریاضی کانگورو 26 فروردین ماه

آزمون پیشرفت تحصیلی سمپاد 6 اردیبهشت

طرح کلاس برتر

فایل های ضمیمه :

فعالیت های سال 94

نفرات برتر مسابقات هنرهای دستی و تجسمی

عادله عابدی نفر اول رشته آبرنگ

نگین خوش اخلاق نفر دوم رشته رنگ و روغن

شادی وطن خواه نفر سوم رشته رنگ و روغن

آرزو چوبداران نفر سوم رشته رنگ و روغن

نفرات اول حفظ زیارت عاشورا

رتبه های برتر مسابقات قرآنی

 رتبه های برتر مسابقات قرآنی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته مسابقه

رتبه

1

آرزو حاج ابراهیمی

صحیفه سجادیه

دوم

2

مطهره حاجیان

حفظ عمومی قرآن

سوم

3

محدثه شاهین

تفسیر قرآن

اول

راهیابی به استان

4

محدثه نصیری

تفسیر قرآن

اول

راهیابی به استان

5

نسرین اشرفی

تفسیر قرآن

اول

راهیابی به استان

6

مائده بلدی

قرائت قرآن

دوم

7

آیدا کمالی

قرائت قرآن

سوم

8

آرزو چوبداران

ترتیل قرآن

دوم

9

زهرا عسگری

ترتیل قرآن

دوم

10

فاطمه زهرا رحمتی

احکام

سوم

12

محدثه شاهین

تفسیر قرآن

اول

راهیابی به استان

13

محدثه نصیری

تفسیر قرآن

اول

راهیابی به استان

14

نسرین اشرفی

تفسیر قرآن

اول

راهیابی به استان

رتبه های برتر مسابقات فرهنگی

رتبه های برتر مسابقات فرهنگی


ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته مسابقه

پایه

رتبه

1

آیدا کوچکی

وبلاگ نویسی

هفتم

دوم

2

نازنین بهادری

وبلاگ نویس

هشتم

سوم

3

پگاه ممسنی

وبلاگ نویسی

نهم

سوم

4

گلناز زمانی

موسیقی و تک نوازی(گیتار)

 

رتبه ممتاز

5

مهلا ریاحی

موسیقی و تک نوازی(تنبک)

 

رتبه ممتاز

6

دنیا آقامحمدی

موسیقی و تک نوازی(پیانو)

 

رتبه ممتاز

7

ریاحی و زمانی

هم نوازی

 

رتبه ممتاز